Як допомогти шкірі, що отримала сонячний опік?
Надмірне захоплення сонцем прискорює старіння шкіри і шкодить здоров'ю, проте і його дефіцит негативно впливає на роботу нашого організму.
Тому золоте правило «все добре в міру» актуально як ніколи!
Але, погодьтеся, що спокуса побути на пляжі довше, чи то перший день на морському курорті або вихідний за містом — занадто велика.

Ось уже кілька років ми з колегою згадуємо про дводенний бізнес-тренінг в місті біля моря. І, головне, про незабутні години, проведені в шезлонгах біля води.
Незабутні, так як до вечора з'ясувалося, що наша шкіра постраждала від сонця настільки сильно, що спати довелося стоячи! Точніше, не спати взагалі, оскільки все тіло буквально «палало» і на очах покривалося сверблячими пухирями.
Кращий засіб від сонячного опіку — його профілактика (обмеження перебування на сонці, «правильний» одяг). Але якщо «зло під сонцем» все-таки відбулося, потрібно вжити своєчасних і, головне, правильних заходів.
Перше правило - ніяких «бабусиних рецептів»! Використання харчових продуктів загрожує закупоркою пор і розвитком інфекції, а спиртові розчини ще більше подразнюють шкіру.

Правило друге і найголовніше - завжди мати під рукою лікарський засіб від сонячних опіків, наприклад, Пантестин-Дарниця®, секрет якого полягає в комбінації декспантенола і мірамістину. Провітамін декспантенол знімає запалення, прискорює загоєння ран і відновлення клітин шкіри, запобігає утворенню рубців, а антисептик мірамістин перешкоджає інфікуванню.
Пантестин-Дарниця® дбайливо і ефективно подбає про постраждалу шкіру дорослих і дітей. Він допомагає усунути хворобливі відчуття, тріщини і лущення. Гелева форма робить препарат максимально зручним у застосуванні, він не розтікається і не залишає слідів на одязі.

Пантестин-Дарниця® — здорова шкіра
завжди в тренді!
Джерела:
1. Бронштейн А.М. та ін. Випадок фотодерматиту, викликаного неадекватним застосуванням гліколевого пілінгу з подальшою засмагою в умовах тропіків // Російський медичний журнал, 2015 року, №6, С. 52-56